Referenční stavby
Níže najdete několik z našich referenčních staveb. V rámci referencí se nás nebojte proklepnout. Věříme, že je za námi nespočet spokojených zákazníků.

2019 - 2020

CL-Evans

Krajský úřad Liberec a podnikatelský institut

V říjnu 2018 započala rekonstrukce budovy D Krajského úřadu Liberec a přidruženého podnikatelského institutu. Stavba se potýkala s komplikacemi od samotného počátku. Nakonec vše dobře dopadlo a nově krásně zrekonstruovaná budova je již v provozu.

2012

CL-Evans

Obecní radnice Šluknov

V roce 2012 jsme provedli elektro-rekonstrukci obecní radnice v nejsevernějším městě ČR. Šluknov leží přibližně uprostřed Šluknovského výběžku v oblasti mírné pahorkatiny. 

2019

Brex

ZŠ Chrastava

Základních škol jsme rekonstruovali a stavěli již několik. Mezi ty nejvýznamnější patří například základní škola v Chrastavě. Nově zrekonstruovaná budova školy dělá radost studentům i učitelům.

2014

DPMLJ

Terminál městské hromadné dopravy Fügnerova - Liberec

Jedno z ikonických míst Liberce je i červená, ústřední, autobusová zastávka Fügnerova v centru města. Dominantou zastávky jsou velké světelné hodiny. Zastávká dostala kompleně LED podsvětlení tak, aby byl prostor perfektně osvícený.

2013

KM Prona

Čerpací stanice KM Prona

Mimo jiné jsme realizovali i několik rekonstrukcí čerpacích stanic KM-Prona. Na fotkách můžete vidět čerpací stanici KM-Prona v Praze v Náchodské ulici.